Міський науково-практичний семінар «Плекаємо любов до книги у дітей»

11.17.2015 copy05 листопада 2015 року

05 листопада 2015 року в Ірпінській центральній міській бібліотеці (Київська обл., м. Ірпінь, вул.Шевченка, 3-А) Товкач Іриною Євгенівніївною, старшим викладачем кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, науковим корреспондентом лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, автором навчальних посібників серії «Розглядай та пізнавай», було проведено міський науково-практичний семінар «Плекаємо любов до книги у дітей» для вихователів−методистів, вихователів та студентів ІІІ курсу напряму підготовки 6.010101 «Дошкільна освіта» Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка. Робота семінару передбачала: доповідь на тему: «Наукові підходи щодо організації роботи з художньою літературою, читання з дітьми дошкільного віку»; озвучення методичних рекомендацій для педагогів і батьків щодо роботи з навчальними посібниками «Тварини: дикі та свійські», «Працюють усі навколо нас» ‑ складниками серії «Розглядай та пізнавай»; майстер-клас: «Учіння без научіння» за змістом навчальних посібників «Тварини: дикі та свійські», «Працюють усі навколо нас». Учасникам семінару було вручено сертифікати видавництва «Грамота».