Свято в Олешні

09.30.201530 вересня 2015 року

У ніжний і сонячний осінній день, в останній день вересня наші викладачі і студенти здійснили подорож, що стала вже традиційною, на батьківщину видатного педагога Софії Русової в Олешню. Саме у день святкування Віри, Надії й Любові педагоги вшановують світлу пам'ять цієї жінки, яка так багато зробила для створення і розвитку вітчизняної освіти, передусім дошкільної. Але цього року свято було особливим. У маленькій сільській школі відбувся мітинг з урочистого відкриття бюсту Софії Русової. Все було відповідно програмі: виступи високих гостей, подарунки, яскравий концерт учнів школи, відвідування музеїв, спілкування зі знаними педагогами Чернігівщини. Наші студенти в межах програми поїздки не забули і про свої завдання. Дівчата провели з учнями третього класі цікаві досліди, подарували фотографію дубка, який самі виростили із Софіїного жолудя, посадженого два роки тому. Фотографування в надзвичайно красивій по-осінньому Олешні залишиться на згадку про чудову подорож.