Виїзне засідання кафедри дошкільної освіти в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя

10.09.201508 жовтня 2015 року

08 жовтня 2015 року відбулося виїзне засідання кафедри дошкільної освіти в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя. Зустріч з колегами була передбачена в межах програми Всеукраїнської науково-практичноїконференції «Сучасне довкілля: актуальні проблеми, досвід, перспективи розвитку», що дало змогу обговорити актуальні проблеми професійної підготовки педагогів дошкільної освіти, намітити спільні дії у підготовці навчально-методичного забезпечення для інтерактивного формату навчання. Господарі, викладачі кафедри дошкільної освіти, яку очолює Н.П. Пихтіна, представили потужний науково-методичний доробок за 10 років.

Викладачі нашої кафедри стали активними учасниками пленарного засідання. З доповідями виступили професори Г.В. Бєлєнька, М.А.Машовець, Н.В. Гавриш. В обговоренні взяли участь молоді викладачі, а також аспіранти кафедри. Програма конференції була досить насиченою науковими та культурними заходами, зокрема, крім пленарного засідання та роботи секцій, круглого столу, відбулося відвідування Музею історії НДУ імені Миколи Гоголя, Картинної галереї (у приміщенні Гоголівського корпусу НДУ імені Миколи Гоголя), оглядова екскурсія по місту «Перлини древнього Ніжину», прогулянка вулицею Гоголівська, де проводиться щорічний міський Покровський ярмарок. Поїздка виявилася дуже корисною і приємною.