«Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України – наукова школа дитячої психології»

09.21.201521 вересня 2015 року

21 вересня 2015 року у Київському міському будинку вчителя відбулася науково-практична конференція «Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України – наукова школа дитячої психології».

На пленарному засіданні виступили провідні науковці. Зокрема, Максименко С.Д. – академік НАПН України, доктор психологічних наук, професор, директор Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України; Піроженко Т.О. – доктор писхологічних наук, професор, завідувач лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України; Ладивір С.О. – кандидат психологічних наук, провідний науковий співробітник лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України та інші.

У інтерактивному обговоренні актуальних проблем науки і практики дошкільної освіти взяли участь Товкач І.Є. – старший викладач кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту та магістранти заочної форми навчання.