Перший міський фестиваль педагогічної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів "Калейдоскоп педагогічних ідей"

05.20.201520 травня 2015 року

20 травня 2015 р. професорсько-викладацький колектив кафедри дошкільної освіти спільно зі студентами дошкільного фаху (ОКР «бакалавр», «спеціаліст», «магістр») Педагогічного інституту КУ імені Бориса Грінченка взяли участь у Першому міському фестивалі педагогічної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Калейдоскоп педагогічних ідей», що проводився у Будинку вчителя. У рамках фестивалю працювали педагогічні студії «Бережемо здоров’я змалку», «Найменшим особливу увагу», «Розвиток особистісних якостей дошкільника», «Логопедична райдуга», «Хай музика лунає», «Місто мого дитинства», «Методисту на замітку», «Пізнаємо світ разом», на яких було представлено найкращі «перлинки» передового педагогічного досвіду дошкільних навчальних закладів м. Києва.

Наш університет гідно представили Хрієнко Дарина і Ткачук Богдан, студенти 4 курсу напряму підготовки «Дошкільна освіта» (ОКР «бакалавр»). Хрієнко Дарина (науковий керівник  к.пед.н., доц., зав. кафедри дошкільної освіти Половіна О.А.) оприлюднила напрацювання з проблеми розвитку емпатії у дітей дошкільного віку засобами мультимедіа. Ткачук Богдан (наукові керівники: к.пед.н., доц. кафедри дошкільної освіти Коваленко О.В., к.пед.н., старший викладач кафедри дошкільної освіти Стаєнна О.О.) висвітлив результати студентського проекту з теми «Все для дитини: студентські ініціативи підтримки молодих сімей».

Виступи студентів були гідно оцінені – вони отримали сертифікати учасника заходу.