Інспекторсько-методична практика в районних управліннях освіти і науки

05.18.201518 травня 2015 року

18 травня 2015 року у студентів 5 курсу ОКР "спеціаліст" та "магістр" спеціальності "Дошкільна освіта" розпочалась Інспекторсько-методична практика в районних управліннях освіти і науки.

Зокрема група студентів спільно з керівником практики к.пед.н., доцентом кафедри дошкільної освіти Коваленко Оленою Володимирівною відвідали Дніпровське районне у м. Києві управління освіти і науки. Перед студентами виступили начальник відділу дошкільної освіти Дніровського РУОН Фальковська Н.В. та методист РНМЦ Фоміна В.М. Вони ознайомили студентів зі структурою РУОН, завданнями його роботи, плануванням роботи, особливостями діяльності спеціалістів та методистів РУОН. Окрім цього, студенти отримали інформацію про мережу ДНЗ, НВК та ШДС району, стан їх кадрового забезпечення, сучасні проблеми у роботі ДНЗ. На численні запитання фахівці РУОН давали розлогі відповіді.