03.25.201525 березня 2015 року

25 березня 2015 року відбулась Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «ГРОМАДСЬКІ ІНІЦІАТИВИ МОЛОДІ – ОСНОВА СОЦІАЛЬНО - ЕКОНОМІЧНОЇ ПЕРЕБУДОВИ УКРАЇНИ» в межах якої проходив конкурс студентських проектів. Змістовні, емоційні та оригінальні доповіді студентів спеціальності «Дошкільна освіта» Лапатінової Дар’ї, Ткачука Богдана, Доманчука Олександра, Кузняної Альони, Різнечок Віталіни, Тищенко Ольги, Матюшинець Яни, Жукової Ольги нікого не залишили байдужими. Проекти представлені Горбачук Дариною та Ященко Ганною були визнані одними з найкращих та здобули призові місця. Вітаємо переможців та учасників конкурсу!