Лекція-інтерв’ю з автором фахового підручника Надією Федорівною Яришевою

maine photo02 березня 2017 року

Завантажити сторінку у pdf форматі

02 березня 2017 року студенти ІІ курсу першого (бакалаврського) рівня денної форми навчання та V курсу ОКР «Спеціаліст» заочної форми навчання, викладачі кафедри дошкільної освіти стали учасниками цікавої форми освітньої роботи. Лекція – інтерв’ю, модератором якої була О. А. Половіна, з Н. Ф. Яришевою, відомим автором підручників «Основи природознавства з методикою» та «Методика ознайомлення дітей з природою» була спрямована на формування у майбутніх вихователів професійних компетентностей у сфері екологічної освіти. Студенти стали активними учасниками обговорення дискусійних питань з актуальних проблем організації діяльності дітей у природі. Проведені історичні, освітні, методичні паралелі дали можливість кожному студенту відчути перспективу професійного вивищення та зрозуміти цінність студентських років як платформи для особистісного та професійного зростання.