Державна науково-педагогічна бібліотека України ім.В.О.Сухомлинського: відоме і незвідане

Maine06 квітня 2017 року

06 квітня 2017 року студенти групи Дом-1-15-2.0д під керівництвом доцента кафедри, к.п.н.,  Половіної Олени Анатоліївни у контексті виконання завдань переддипломної (дослідницької) практики відвідали Державну науково-педагогічну бібліотеку України ім. В. О. Сухомлинського.

Колектив бібліотеки провів цікаву екскурсію кімнатою-музеєм рідкісної книги, розповів про рідкісні видання ХVIIIХ століть.

Завідувач відділу наукової інформаційно-бібліографічної діяльності Самчук Лариса Іванівна розкрила особливості роботи електронної бази бібліотеки, системи інформаційно-бібліографічного обслуговування та презентувала сайт бібліотеки, зокрема його використання для ефективної обробки інформаційних ресурсів, здійснення науково-методичної роботи тощо.