Ігрова діяльність дітей у сучасному урбанізованому місті: батьки і діти

igrova diyaln 10 27 0327 жовтня 2016 року

Завантажити сторінку у форматі pdf

27 жовтня 2016 року відбулася презентація результатів дослідження «Ігрова діяльність дітей у сучасному урбанізованому місті: батьки і діти». Науковий пошук здійснювався магістрами 6-го року навчання спеціальності «Дошкільна освіта» – ДОм-1-15-2.0д. у рамках дисципліни «Інноваційні технології навчання» під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти Мельник Наталії Іванівни.

Результати дослідження актуалізували важливість та необхідність моніторингу взаємодії батьків та дітей в процесі ігрової діяльності, оскільки дозволяє розробити стратегію співпраці з родинами (сім’ями), по-новому підійти до організації ігрової діяльності дітей як в умовах дошкільного закладу, так і поза його межами.

Здійснене дослідження сприяє реалізації концепції організації освітнього процесу у вищому навчальному закладі заснованого на дослідженнях.

igrova diyaln 10 27 10