Інтернаціоналізація наукової діяльності

ДО 28.02 1

Науково-педагогічні працівники кафедри дошкільної освіти та здобувачці освіти за освітньо-науковою програмою 012 Дошкільна освіта активно підвищують професійну кваліфікацію, вивчаючи досвід європейських колег у напрямі інтернаціоналізації. Зокрема, у 2022 році Т. Пономаренко пройшла Міжнародне післядипломне практичне стажування в Економічному університеті міста Кракова (Польща) з теми «Інноваційні методи навчання». Тетяна Олександрівна долучилась до вивчення наукових напрацювань і досвіду польських колег, представила власні здобутки підготовки здобувачів вищої освіти, популяризуючи досягнення українських учених.

З метою вивчення ефективних практик освітньої взаємодії з дітьми раннього і дошкільного віку, аспіранти кафедри дошкільної освіти Вікторія В’юнник і Дарина Дика пройшли стажування в Італії. Здобувачки ознайомилися з реджіо-підходом і практикою його використання у закладах дошкільної освіти Італії. Отриманий досвід сприяє інтеграції української освіти до міжнародної спільноти та дає можливості урізноманітнити спектр наукових досліджень.

ДО 28.02 3

ДО 28.02 4