Міжнародний online марафон «Дошкільна освіта в епоху постмодернізму: європейський досвід, інноваційні практики»

Онлайн марафон 2.png 27–29 вересня 2022 року

27–29 вересня 2022 року відбувся міжнародний online марафон «Дошкільна освіта в епоху постмодернізму: європейський досвід, інноваційні практики». Долучилась до наукової дискусії завідувачка кафедри дошкільної освіти, доцент, кандидат педагогічних наук Олена Половіна. У своєму виступі розкрила психолого-педагогічний супровід формування мистецько-творчої компетентності дітей, озвучила важливі для сьогодення питання дошкільної освіти та способи їх вирішення за допомогою мистецтва.

Захід налічував понад 190 учасників з усієї України, у марафоні взяли участь провідні українські спеціалісти з дошкільної освіти, практики, члени громадських організацій. У процесі наукової дискусії було обговорено питання майбутнього дітей і добробуту держави.

Онлайн марафон 1