Міжнародне стажування

Рисунок6 29.10.2021року

29.10.2021р. відбулася онлайн-зустріч за результатами проходження стажування Нурбековой Салтанат Молотовни, здобувача наукового ступеня доктора філософії Казахського національного педагогічного університету імені Абая. У зустрічі взяли участь директор Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка Ольга Котенко, заступник директора з наукової роботи Світлана Паламар, завідувач кафедри дошкільної освіти Олена Половіна, професор кафедри дошкільної освіти Людмила Козак, аспіранти І курсу спеціальності Дошкільна освіта та представники кафедри дошкільної освіти і виховання Казахського національного педагогічного університету імені Абая. Докторантка проходила стажування з 18.10.21р. по 31.10.21р. Програмою стажування передбачалися: зустріч з керівництвом Університетом Грінченка та Педагогічного інституту; вивчення досвіду організації наукової діяльності викладачами кафедри дошкільної освіти; участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції з міжнародною участю «НОВА СТРАТЕГІЯ ПІДГОТОВКИ ПЕДАГОГІВ: СУСПІЛЬНІ ЗАПИТИ ТА НОВІ ВИКЛИКИ»; консультування наукового керівника; ознайомлення з особливостями організації освітнього процесу у закладах дошкільної освіти державної та приватної форм власності та низка інших заходів. Під час зустрічі було заслухано звіт докторантки за результатами стажування та визначено перспективні напрями співпраці кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка з кафедрою дошкільної освіти, соціальної педагогіки і самопізнання Казахського національного педагогічного університету імені Абая.