12.08.2015 copy copy

Восьмого грудня 2015 року на базі ДНЗ «Барвінок» міста Бровари відбувся ще один науково-методичний семінар, що підбив підсумки десятирічного дослідження з теми «Сучасні підходи до організації фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному навчальному закладі». Одним з керівників лонгітюдного дослідження виступала професор Г.В.Бєлєнька. У семінарі взяли участь Г.В.Бєлєнька, Н.В.Гавриш, Л.В.Гаращенко. На семінарі відбулася жива дискусія з проблем оздоровлення між науковцями та педагогами дошкільних закладів. Результати дослідження вразили. Так, якщо до початку роботи було виявлено 39 дошкільнят з хронічними захворюваннями, то на кінець експерименту кількість таких дітей зменшилася на 38. Діти продемонстрували надзвичайну підготовленість у виконанні фізичних та танцювальних рухів. Сьогодні науковці кафедри дошкільної освіти та керівництво дошкільного закладу обговорюють напрямок наступного експериментального дослідження.

12.08.2015 1