Науково-дослідницька робота дошкільних закладів під патронатом науковців кафедри

12.08.2015

П’ятого грудня на базі дошкільного закладу «Ялинка» міста Бровари відбулися науково-методичні семінари, який підвели підсумок багаторічного наукового дослідження. Результатом плідної співпраці з науковцями НАПН України, науковців університету імені Бориса Грінченка з теми «Розвиток творчих здібностей і нахилів дошкільників на основі літературних творів В.О.Сухомлинського» стали парціальні програми, численні навчально-методичні посібники, методичні розробки, статті, у яких знайшла відображення система роботи ДНЗ «Ялинка». На семінарі виступили академіки НАПН України О.Я.Савченко, О.В.Сухомлинська, професори Г.В.Бєлєнька, Н.В.Гавриш та доцент О.О.Ліннік. Учасникам семінару були представлені заняття з філософії для дошкільнят. Плідна наукова співпраця з Всеукраїнським центром розповсюдження та впровадження ідей В.О.Сухомлинського триває. Найближчим часом педагоги ДНЗ № 5 «Ялинка» представлять у студентських аудиторіях досвід своєї роботи.