Реалізація викладачами завдань наукової теми кафедри в контексті викладання навчальних дисциплін

04 грудня 2018 року відбулося чергове засідання кафедри дошкільної освіти. Одним із питань, яке розглядалося на засіданні кафедри, була реалізація викладачами завдань наукової теми кафедри в контексті викладання навчальних дисциплін. На засіданні виступили: Пономаренко Т. О., д. пед. н., професор кафедри дошкільної освіти., Волинець Ю. О., к. пед. н., старший викладач кафедри дошкільної освіти. Зокрема, Пономаренко Т. О. презентувала особливості викладання навчальної дисципліни «Педагогічне партнерство з різними соціальними інституціями: зв’язки з громадськістю» на засадах використання технології педагогічного менеджменту.                  Волинець Ю. О. - висвітлила шляхи удосконалення фахової підготовки майбутніх вихователів  закладів дошкільної освіти до дослідницької діяльності. З науково-методичними здобутками викладачів можна ознайомитись шляхом перегляду презентацій, що додаються.

"Навчання на дослідницькій основі"