Інформаційний супровід навчально-виховного процесу в контексті сучасних тенденцій в освітній галузі України

Holovna Informaciinui syprovid N V Robotu23 лютого 2017 року

 

 

23 лютого 2017 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України іменіВ.О.Сухомлинського НАПН України відбувся науково-методичний семінар «Інформаційний супровід навчально-виховного процесу закладу освіти в контексті сучасних тенденцій в освітній галузі України».

У заході взяли участь студенти та викладачі кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Із вступним словом до учасників семінару звернувся Селецький А. В., кандидат історичних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу наукової реферативної та аналітичної інформації у сфері освіти Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського, який акцентував увагу на важливості здійснення інформаційного супроводу навчально-виховного процесу в закладі освіти в контексті сучасних тенденцій в освітній галузі України.

З тематичним оглядом на тему «ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського: історія та сьогодення» виступила Ніколаєнко Я. М., науковий співробітник сектору обслуговування, соціокультурних комунікацій та міжнародних зв’язків відділу науково-документного забезпечення та соціокультурної діяльності.

Колекцію рідкісних видань 1850–1917 рр. презентувала Палійчук Р. І., завідувач сектору рідкісних видань відділу наукової організації та зберігання фонду.

Про педагогічну спадщину В. О. Сухомлинського в сучасному інформаційному просторі розповіла Філімонова Т. В., вчений секретар ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського.

Перед учасниками також виступили: завідувач відділу наукової інформаційно-бібліографічної діяльності Самчук Л. І., яка ознайомила присутніх із електронними бібліотечно-інформаційними ресурсами та сервісними онлайн-послугами ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського; Селецький А. В., кандидат історичних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу наукової реферативної та аналітичної інформації у сфері освіти, який презентував учасникам семінару електронні інформаційно-аналітичні та реферативні ресурсів ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського.

Вербова В. В. і Горбенко Н. А., наукові співробітники відділу наукової інформаційно-бібліографічної діяльності розповіли про використання сучасних підходів та освітніх технологій у розвитку дитини-дошкільника. Литовченко О. В., головний бібліограф відділу наукової інформаційно-бібліографічної діяльності презентувала періодичні видання з питань дошкільної освіти й виховання з фонду ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського.

У роботі семінару взяла участь Мельник Н. І., доцент кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, яка зосередила увагу на перспективах практичного використання ресурсів та послуг ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського в навчальному процесі закладу освіти.

Факультет у соціальних мережах