Профорієнтаційна робота у Вінницькому комунальному гуманітарно-педагогічному коледжі

Holovna 15 11 Proforienciina robota Melnuk15-16 листопада 2016 року

15-16 листопада 2016 року у Вінницькому комунальному гуманітарно-педагогічному коледжі доцентом кафедри дошкільної освіти, к.п.н. Мельник Н.І. було проведено профорієнтаційну роботу зі студентами 4 курсів спеціальності "дошкільна освіта" та "початкова освіта", а також зі студентами 2-3 курсів аналогічних спеціальностей зі спеціалізацією "англійська мова". Студентів було проінформовано про умови вступу до Київського університету імені Бориса Грінченка на денну та заочну форми навчання відповідних спеціальностей для здобуття освітнього ступеню "магістр". В ході профорієнтаційної роботи було проведено спід-тренінг "Ефективне управління дитячим колективом: пізнаємо кожну дитину", на якому Мельник Н.І. було продемонстровано ефективні прийоми для організації освітнього процесу у групі дітей дошкільного віку з урахуванням індивідуальних особливостей та із застосуванням диференційованого підходу.

15 11 Proforienciina robota 2