Оголошення

Міжкафедральний науково-практичний семінар «Якість педагогічної освіти: компетентнісний вимір»

03.26.2014 226 березня 2014 року

26 березня 2014 року відбувся міжкафедральний науково-практичний семінар «Якість педагогічної освіти: компетентнісний вимір».
У семінарі взяли участь Л.Л. Хоружа – проректор з наукової роботи; В.І. Юрченко – директор Педагогічного інституту; завідувачі кафедр: Н.М. Чернуха, С.М. Мартиненко, Г.В. Бєлєнька, О.В. Петрунько, О.В. Котенко; Т.В. Ужакіна – директор ШДС «Русанівка», викладачі та студенти.
Завідувачем кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін, доктором педагогічних наук, професором Мартиненко С.М. було виголошено доповідь з теми: «Засоби формування комунікативної компетентності майбутнього вчителя початкової школи» (співдоповідач –викладач Кипиченко Н.С.).
У процесі дискусії було обговорено питання вибору критеріїв та засобів діагностики рівнів сформованості професійної компетентності вчителів початкової школи.
Дякуємо всім учасникам заходу за змістовні доповіді, бажаємо подальших наукових звершень у дослідженні  та реалізації компетентнісного підходу!