«EQ – ЩО ЦЕ І ЯК З НИМ БУТИ?»

IMG 1393    3 листопада 2018 року

English version

3 листопада 2018 року в Педагогічному інституті відбувся другий тренінг з циклу «Лепбук професійного успіху-2» на тему «EQ – ЩО ЦЕ І ЯК З НИМ БУТИ?»

Тренінг був спрямований на формування емоційної компетентності, поглиблення знань про емоції, їх природу; на формування вміння усвідомлювати свій емоційний стан «тут і зараз», розвивати емпатійні здібності. Учасники тренінгу ознайомились з методами діагностики та розвитку EQ, провели низку практичних вправ («Кущ троянд», «Мій настрій», «Сходинки»), що продемонстрували можливості EQ щодо розвитку соціальної комунікації.

Модератори тренінгу: Данієлян А.Я., кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри дошкільної освіти; Стаєнна О.О., кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри дошкільної освіти.