Оголошення результатів конкурсу реклами "GENERATION_PI"

077467FC 7D3B 4FB6 859B 48301A6FB5CC  29 січня-12 лютого 2021 року

English version

З 29 січня по 12 лютого 2021 року в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбувався конкурс реклами, «GENERATION_PI», який мав на меті інформування майбутніх вступників про можливості навчання на спеціальностях «Початкова освіта», «Дошкільна освіта». Учасниками конкурсу стали   83 студенти Інституту, які представили понад 25 відеореклам та 20 візуальних продуктів.

10 лютого 2021 року члени журі у складі: Ольги Котенко, директора Педагогічного інституту, канд. пед. наук, доцента; Юрія Савченка, заступника директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, канд. псих. наук, доцента; Ганни Бєлєнької, завідувача кафедри дошкільної освіти, доктора пед. наук, професора; Людмили Хоружої, завідувача кафедри теорії та історії педагогіки, доктора пед. наук, професора; Наталії Кошарної, завідувача кафедри іноземних мов і методик їх навчання, канд. пед. наук; Генадія Бондаренка, завідувача кафедри початкової освіти, канд. пед. наук, доцента; Ганни Іванюк, завідувача кафедри педагогіки та психології, доктора пед. наук, професора; Віктора Шияна, старшого викладача кафедри реклами та зв’язків з громадськістю (Інститут журналістики); Аліни Леонтьєвої, провідного фахівця відділу діловодства та документознавства, магістра зі спеціальності «Реклама та зв’зки з громадськістю»; Ірини Рубчик, студентки 3-го курсу спеціальності «Початкова освіта» (представник Ради студентського самоврядування Інституту). Шляхом відкритого голосування визначили переможців конкурсу.

Номінація:

Найкраща відеореклама, спеціальність «Дошкільна освіта»:

• «За що ми любимо ПІ?» – команда студентів групи ДОб-1,2-17-4.0д (Оксимець Марія, Коваль Інна, Малюшицька Яна, Федоренко Олександра)

Номінація:

Найкращий візуальний продукт, спеціальність «Дошкільна освіта»:

• «Буклет» – команда студентів групи ДОм-1-20-1.4д (Несен Юлія, Секач Катерина, Корнієнко Єлизавета)

Номінація:

Найкраща відеореклама, спеціальність «Початкова освіта»:

Номінація:

Найкращий візуальний продукт, спеціальність «Початкова освіта»:

Переможець в номінації «Глядацькі симпатії»:

• Рекламний плакат «Супер-герой» – студентка групи ПОм1-20-1.4д Анікіна Анна

«Гран-прі» конкурсу:

Переможці отримають квитки на Kyiv Modern Ballet «Маленький принц» та фестиваль повітряних куль «МОНГОЛЬФ’ЄРІЯ».

Щиро вітаємо переможців! Дякуємо всім учасникам за яскраві роботи та закоханість у власну професію. Ви надихаєте!

До нових конкурсів!