Збори трудового колективу Педагогічного інституту

09.22.201422 вересня 2014 року

22 вересня 2014 року відбулися збори трудового колективу Педагогічного інституту. На зборах були присутні: ректор Університету В.О. Огнев’юк, проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Н.В. Морзе та делегати зборів трудового колективу Педагогічного інституту. Перед присутніми виступив директор Педагогічного інституту В.І. Юрченко із звітом про роботу за 2013-2014 н.р. У його виступі було висвітлено динаміку результатів  діяльності  Педагогічного інституту за  основними напрямами та визначено пріоритети у подальшому вдосконаленні освітнього процесу. Збори трудового колективу визнали роботу директора Педагогічного інституту задовільно. Бажаємо нам подальшої наполегливої праці та самореалізації!