Дні кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін

03.po.2013З 25.03.2014 - 27.03.2014

Підбиття підсумків днів кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін, які проходили з 25 по 27 березня 2014 року:

- 25 березня  2014 року в межах Днів початкової освіти в Інституті завідувачем кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін, доктором педагогічних наук, професором – Мартиненко Світланою Миколаївною було проведено лекцію з теми «Види і типи проектної діяльності в початковій школі» для студентів ОКР «спеціаліст».

- 26 березня  2014 року Завідувачем Центру практичної підготовки студентів, Героєм України, доцентом кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін  Прошкуратовою Тамарою Сергіївною було проведено семінар із теми: «Основні напрями діяльності Центру практичної підготовки студентів спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта».

- 26 березня відбувся міжкафедральний науково-практичний семінар «Якість педагогічної освіти: компетентнісний вимір».
У семінарі взяли участь Л.Л. Хоружа – проректор з наукової роботи; В.І. Юрченко – директор Педагогічного інституту; завідувачі кафедр: Н.М. Чернуха, С.М. Мартиненко, Г.В. Бєлєнька, О.В. Петрунько, О.В. Котенко; Т.В. Ужакіна – директор ШДС «Русанівка», викладачі та студенти.

- 27 березня 2014 року відбулася зустріч викладачів кафедри, магістрантів спеціальності «Початкова освіта» з головним редактором журналу «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр» Лідією Андріївною Поперечною у форматі майстер-клас.