19 лютого 2018 року
Нова стратегія підготовки педагога в Університеті реалізується з урахуванням єдності трьох чинників, а саме: навчання в аудиторіях, розвиток особистісно-професійних якостей в центрах компетентностей, професійне зростання майбутніх фахівців під час навчальних практик у закладах освіти.
19 лютого 2018 року викладачі кафедри педагогіки та психології (Іванюк Г.І., доктор пед.наук, професор, завідувач кафедри; Дем’яненко В.І., викладач кафедри; Куземко Л.В., канд.пед.наук, доцент кафедри; Новик І.М., канд.пед.наук, ст.викладач кафедри) провели майстер-клас «Входження в педагогічну професію» для студентів першого курсу спеціальності 013 «Початкова освіта» з метою підготовки до першої навчальної (психолого-педагогічної) практики.
Упродовж майстер-класу студенти вправлялися у самопрезентації в освітньому середовищі початкової школи, застосуванні діагностичних методик для вивчення індивідуальних особливостей розвитку учнів, рефлексії.