Збори трудового колективу Педагогічного інституту

09 29 2017 zbori tryd 119 вересня 2017 року

Програма розвитку Педагогічного інституту на 2017 - 2022 рр.

English version

19 вересня 2017 року відбулися щорічні збори трудового колективу Педагогічного інституту за участі ректора Київського університету імені Бориса Грінченка, доктора філософських наук, професора, академіка Національної академії педагогічних наук України, Віктора Олександровича Огнев’юка.
До порядку денного було внесено питання щодо обрання директора Педагогічного інституту; виборного представника до складу Вченої ради Педагогічного інституту; виборного представника до складу Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка. На зборах було представлено Програму розвитку Педагогічного інституту на 2017 – 2022 рр., обговорено план заходів щодо реалізації Нової освітньої стратегії. За результатами таємного голосування делегатів зборів трудового колективу, більшістю голосів, на посаду директора Педагогічного інституту було обрано Котенко Ольгу Володимирівну, кандидата педагогічних наук, доцента; до складу Вченої ради Університету – Іванюк Ганну Іванівну, доктора педагогічних наук, професора.