11-12 червня 2026 року
Факультет педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка активно долучився до проведення 1-шої Міжнародної наукової конференції на тему «Міждисциплінарність освіти у 21 столітті», яка проходила 11-12 червня 2026 року в палаці Суліслава в Гродкуві (Польща). Під час вітального слова пані Анна Клим-Климашевська, директор Інституту педагогіки Природничо-гуманітарного університету в Сєдльцах, професор, доктор габілітований, висловила слова вдячності закладам-партнерам, у тому числі й адміністрації Факультету педагогічної освіти Університету Грінченка, зокрема: Ользі Котенко, декану Факультету; Світлані Паламар, заступнику декана Факультету з наукової роботи та міжнародної діяльності; Геннадію Бондаренку, завідувачу кафедри початкової освіти.
На пленарному засіданні професори з різних університетів світу виголосили доповіді з таких тем:
«Куди ідеш, освіто? Куди ідеш, ШІ?» (професор Мірослав Ковальський (Університет Зеленої Гури, Польща);
«Штучний інтелект в освіта: концепції, застосування, переваги та проблеми» (професор Мохамед Рушді (Університет Айн Шамс у Каїрі, Єгипет));
«Інтеграція ШІ в навчанні» (професор KuoHung Huang (Національний університет Цзяї, Тайвань));
«Використання інструментів штучного інтелекту в університетських дослідженнях: досвід і перспективи» (професор Вінсентас Ламанаускас (Вільнюський університет у Вільнюсі, Литва));
«Тенденції у професійних розробках для вихователів дошкільних закладів у Тайвані» (професор Ching-Ching Cheng (Національний університет Цзяї, Тайвань));
«Вектори науки. Зміни в попередніх глобальних компетенціях вчителів після участі в закордонному педагогічному практикумі» (професор Хае-Ае Со (Національний університет Пусана в Пусані, Південна Корея));
«Освітня міждисциплінарність у дошкільній освіті» (професор Анджела Джеймс (Університет Квазулу-Натал у Дурбані, Південна Африка));
«Важливі акценти у формуванні сучасного світогляду впродовж всього життя людини» (професор Тетяна Мієр (Київський столичний університет імені Бориса Грінченка)) тощо.
Висловлюємо щиру вдячність закладу-партнеру – Інституту педагогіки Природничо-гуманітарного університету в Сєдльцах, директору пані Анні Клим-Климашевській за змістовну програму конференції, тематичне об’єднання вчених з різних куточків світу навколо актуальних і важливих проблем для подальшого розвитку освіти.








