Виробнича практика в «НОВОПЕЧЕРСЬКІЙ ШКОЛІ – ЛІЦЕЇ І-ІІІ РІВНІВ»

1 25.04.2024  25 квітня 2024 року

25 квітня 2024 року студенти спеціальності 013 Початкова освіта Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка в межах виробничої практики ознайомилися з освітнім простором приватного освітнього закладу «НОВОПЕЧЕРСЬКА ШКОЛА – ЛІЦЕЙ І-ІІІ РІВНІВ», відповідно до укладених договорів про співпрацю і проведення практики.

Під час відвідування закладу освіти інноваційного формату студенти-практиканти виконували  завдання змістового модуля виробничої практики «Організація освітнього процесу в приватних ЗЗСО», а саме:

• аналіз особливостей поєднання традицій вітчизняної та міжнародної початкової освіти;
  • ознайомлення з системою виховання лідерів, щасливих та успішних дітей;
  • спостереження за унікальною інфраструктурою для всебічного розвитку особистості (інноваційні класи, творчі майстерні / студії, спортивні майданчики, місця для дозвілля тощо).

Дякуємо Зої ЛИТВИН – засновниці Новопечерської школи, Олені ШЕВЧЕНКО – керівниці початкової школи за обмін досвідом, нові ідеї та рекомендації, позитивні емоції та партнерську співпрацю.

Модератори:

Геннадій Бондаренко – завідувач кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету;

Людмила Нежива – професор кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету;

Наталія Вишнівська - старший викладач кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

5 25.04.2024

12 25.04.2024