Засідання Наставницької студії НУШ із теми «Імерсивні технології в освітньому процесі початкової школи»

2 16.04.2024  16 квітня 2024 року

16 квітня 2024 року студенти групи ПОб-1-23-2.0д  спеціальності 013 Початкова освіта Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка  взяли участь в засіданні Наставницької студії НУШ із теми «Імерсивні технології в освітньому процесі початкової школи», яке проходило на базі Центру інноваційних освітніх технологій (ICR) ФПО.

Учасники засідання ознайомилися з особливостями використанням імерсивних технологій (AR/VR) у навчальному процесі початкової школи, з новими й оновленими програмами та цифровими додатками. У ході заходу майбутні вчителі початкових класів навчилися застосовувати віртуальні екскурсії та музичні віртуальні лабораторії в освітньому процесі початкової школи, міркували над варіативним застосуванням імерсивних технологій у навчальній роботі з учнями.

Модератори заходу:

Олександра Шкуренко, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти, координатор Центру інноваційних освітніх технологій (ICR-клас) Факультету педагогічної освіти.

Шпіца Роксолана Ігорівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти.

1 16.04.2024

4 16.04.2024