Науково-методичний семінар для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти  у рамках наставницької сесії з виробничої практики

Screenshot 5 1  07 березня 2024 року

07 березня 2024 року для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП 013 Початкова освіта Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка в рамках наставницької сесії було проведено науково-методичний семінар «Мета, види діяльності та процес проведення мінідослідження «Улюблений вид діяльності третьокласників під час очного та дистанційного навчання. Організація очного та дистанційного навчання в лайфхаках учителя та в міркуваннях учнів»».

Під час науково-методичного семінару обговорювалися питання, які стосувалися процесів проведення дослідження, опрацювання експериментальних даних, класифікації видів діяльності відповідно до вподобань учнів 3 класу (види діяльності, які учні полюбляють виконувати і під час очного навчання, і під час дистанційного; види діяльності, які учні полюбляють виконувати лише під час очного навчання; види діяльності, які учні полюбляють виконувати лише під час дистанційного навчання), формулювання узагальнень та висновків.

Організаційною формою проведення науково-методичного семінару було обрано полілог. Студенти активно долучалися до обговорення порушених тем, ставили уточнювальні запитання.

Науково-методичний семінар провели:

- Мієр Тетяна Іванівна, професор кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор;

- Вишнівська Наталія Володимирівна, старший викладач кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук.

Screenshot 8 1

Screenshot 7 1