Засідання Наставницької студії НУШ із теми «Культура мовлення сучасного педагога»

1 15.04.24 15 квітня 2024 року

15 квітня 2024 року студенти груп ПОб-1-23-4.0д,  ПОб-2-23-4.0д,  ПОб-1-23-2.0д спеціальності 013 Початкова освіта Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка взяли участь в онлайн-засіданні Наставницької студії НУШ із теми «Культура мовлення сучасного педагога».

Захід був спрямований на формування культури мовлення майбутніх учителів початкових класів. Під час заходу студенти ознайомилися з комунікативними ознаками культури мовлення, удосконалили вміння висловлюватися і спілкуватися, дотримуючись сучасних вимог культури мовлення.

Засідання Наставницької студії НУШ стало важливим кроком у напрямі поглиблення знань студентів із питань культури мовлення і культури спілкування. Вони отримали рекомендації щодо розвитку культури професійного мовлення, дотримання яких сприятиме формуванню мовної особистості студентів – майбутніх учителів початкових класів.

Модератор заходу:

Дубовик Світлана Григоріївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

2 15.04.24

3 15.04.24