Онлайн-засідання секції «Початкова освіта» Ради роботодавців Факультету педагогічної освіти  Київського столичного університету імені Бориса Грінченка

1 08.04.24 08 квітня 2024 року

08 квітня 2024 року відбулося онлайн-засідання секції «Початкова освіта» Ради роботодавців Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, у якій взяли участь: Геннадій БОНДАРЕНКО –  завідувач кафедри початкової освіти, Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО – директор НВК №30 «Еконад», Олена КУХАРЕВСЬКА – директор Приватного навчального закладу ТОВ «Ліко-школа», Тетяна  УЖАКІНА – директор Школи І ступеня №330 «Русанівка», Світлана ДЕРІГА – заступник директора з навчально-виховної роботи Слов’янської гімназії м. Київ.

Під час засідання обговорювалися: перспективи партнерської співпраці між випусковою кафедрою початкової освіти і закладами загальної середньої освіти у 2024 році; участь  роботодавців у розробленні та аналізі освітньо-професійних програм 013.00.01 Початкова освіта, робочих програм навчальних дисциплін, програм практик,  атестації випускників спеціальності 013 Початкова освіта; участь педагогів-практиків в освітньому процесі підготовки вчителів початкових класів через менторські сесії, проведення спільних психолого-педагогічних досліджень на запити закладів середньої освіти; актуальні проблеми початкових шкіл міста Києва тощо.

2 08.04.24