Поетичні читання «Поезія – це завжди неповторність»

22 03 24  21  березня 2024 року

21  березня 2024 року в рамках відзначення Всесвітнього дня поезії проведено поетичні читання «Поезія – це завжди неповторність». Учасниками заходу стали студенти спеціальності 013 Початкова освіта та викладачі Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

У перебігу поетичних читань здобувачі освіти мали можливість заглибитися в секрети поетичної творчості, поміркувати над проблематикою значущості поезії в становленні особистості та її глибинних смислів.

Під час заходу студенти продемонстрували свої здібності до художньої творчості, виконання поетичних творів українських письменників; удосконалили навички виразного читання під час декламування поезії; здобули досвід аналізу та інтерпретації художніх творів.

У програмі заходу прозвучали вірші у музичному супроводі Тараса Шевченка, Бориса Грінченка, Павла Тичини, Володимира Сосюри, Миколи Бажана, Івана Світличного, Василя Симоненка, Василя Стуса, Павла Глазового, Сергія Жадана, Віктора Баранова, Юрія Іздрика, Редьярда Кіплінга, а також авторські поезії студентів.

Модератори заходуЛюдмила Нежива, професор кафедри початкової освіти; Світлана Паламар, заступник декана з наукової роботи Факультету педагогічної освіти; Лада Петрик, заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Факультету педагогічної освіти; Геннадій Бондаренко, завідувач кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти.