Гостьове заняття з теми «Цифрова трансформація освіти. Навчальні ресурси STEM: Minecraft education»

1 14.03.24  14 березня 2024 року

14 березня 2024 року для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка в межах вивчення навчальної дисципліни «Інформатична та технологічна освіта: основи STEAM освіти» (викладач Олександра Вікторівна Шкуренко, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти) було проведено гостьове заняття Марією Анатоліївною Бойко, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри комп’ютерних наук Факультету інформаційних технологій, із теми: «Цифрова трансформація освіти. Навчальні ресурси STEM: Minecraft education» (у рамках проєкту «Цифрова трансформація в освіті: найкращі дослідження ЄС» (DigTriES), Erasmus+ (Jean Monnet Module), №10109900).

На занятті студенти ознайомилися з можливостями та перевагами Minecraft Education; випробовували перші навчальні ігри, щоб краще зрозуміти, як функціонує  платформа;  виконували завдання і в ролі учнів, і –  вчителів, працюючи в окремих світах, а потім у спільному;  розглядали різні способи використання вчителем Minecraft Education на уроках у початковій школі. В кінці заняття студенти пройшли всі рівні гри «Цифрове громадянство. Кібербезпека: дім, рідний хмм...» та встановили правила для власної цифрової безпеки, які сформулювали після проходження гри.

Дякуємо Марії Анатоліївні Бойко за змістовне, практико-орієнтоване заняття, можливість пізнати більше та зануритися у світ Minecraft. Особлива подяка за нове бачення  реалізації STEAM-проєктів у початковій школі.

2 14.03.24

3 14.03.24