Майстер-клас «Інтегрований урок у НУШ»

1 12.09.23 min  12 вересня 2023 року

12 вересня 2023 року в межах діяльності Студії педагогічної супервізії   кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти було проведено майстер-клас Бондар Ларисою Миколаївною, учителем-методистом Українського колежу імені В. О. Сухомлинського міста Києва, з теми: «Інтегрований урок у НУШ».

Під час майстер-класу Лариса Миколаївна Бондар ознайомила  студентів спеціальності 013 Початкова освіта (ПОб-1-22-2.0 д) з інноваційними формами організації освітнього процесу, реалізацією інтегрованого підходу в початковій школі. Тамара Сергіївна Прошкуратова, доцент кафедри початкової освіти,  розкрила зміст інтегрованих тематично-проєктних уроків у початковій школі, продемонструвала особливості авторських інтегрованих посібників та організувала вправляння студентів щодо застосування комплексу інтегрованих завдань на уроках математики в початковій школі з метою формування у молодших школярів цілісного сприйняття навколишньої дійсності, а в майбутніх педагогів –  готовності до реалізації інтегрованого навчання в НУШ.

Координатор Студії педагогічної супервізії (Березняківська, 4,а): Прошкуратова Т.С. – доцент кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

2 12.09.23 min

3 12.09.23 min