Онлайн-зустріч Наставницької студії НУШ

1 28.04.23 28 квітня 2023 року

28 квітня 2023 року відбулася онлайн-зустріч Наставницької студії НУШ на тему «Збагачення емоційно-чуттєвого досвіду молодших школярів на уроках читання» для студентів групи ПОб-1-22-2.0д Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Здобувачі освіти спеціальності 013 Початкова освіта ознайомилися з функціями, етапами, способами збагачення емоційно-чуттєвого досвіду учнів 1-2 класів на уроках читання. Під час виконання вправ студентки опановували способи створення емоційно-комфортної атмосфери під час уроку читання, малювали емограму персонажів вірша Павла Глазового «Солодка хатка», впізнавали і відтворювали емоції персонажів казки Олени Комової «Незадоволена Генрієтта», вірша Лідії Повх «Жабка», Наталі Забіли «Стояла собі хатка», Людмили Гнатюк «Їжак» та інших, розрізняли відтінки почуттів колесом емоцій Роберта Плутчика.

Сформовані під час онлайн-зустрічі вміння дозволять майбутнім учителям початкових класів успішно збагачувати емоційно-чуттєвий досвід молодших школярів, сприятимуть розвитку власного емоційного інтелекту, формуванню предметної та емоційно-етичної компетентності.

Модератор зустрічі: Ірина Сухопара – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти

2 28.04.23

3 28.04.23