Гостьова онлайн-лекція з теми «Рефреймінг педагогічних лайфхаків викладання інтегрованого курсу «Мистецтво» (1 – 4 класи) в умовах воєнного стану»

1 07.04.23 07 квітня 2023 року

07 квітня 2023 року для здобувачів  спеціальності 013 «Початкова освіта» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася гостьова онлайн-лекція з теми  «Рефреймінг педагогічних лайфхаків викладання інтегрованого курсу «Мистецтво» (1 – 4 класів) в умовах воєнного стану». Гостьову онлайн-лекцію проводила Наталія РОГАТИН – вчитель-практик вищої категорії Києво-Печерського ліцею  № 171 «Лідер», викладач музичного мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво», керівник вокально-хорової студії «Пісенний код нації».

Онлайн-лекцію було присвячено обговоренню таких питань, які стосувалися:

• огляду сучасних педагогічних лайфхаків ефективного застосовування на уроках мистецтва різних видів діяльності;
  • специфіки розвитку вокальних навичок, роботи над дитячим пісенним репертуаром, застосування інтерактивних вправ, адаптованих та авторських методів («Дзеркало», «Пластичне інтонування», «Музичне перевтілення», «Проклади туристичний маршрут голосом», «Музичний компас»).

Під час лекції  майбутні вчителі виконували творчі завдання, запропоновані вчителем, та отримали добірку корисних покликань, що допоможуть у підготовці проведення сучасного уроку мистецтва. Онлайн-лекція викликала жваве обговорення та значну кількість запитань у студентів, оскільки вони  мали змогу поспілкуватися з учителем-практиком щодо особливостей викладання інтегрованого курсу «Мистецтво» (1 – 4 класи) в умовах воєнного стану.

Дякуємо Наталія РОГАТИН за цікаву, змістовну та практико-орієнтовану лекцію!!!

2 07.04.23

3 07.04.23