Гостьова онлайн-лекція з теми «Тенденції розвитку громадянської та історичної освіти в Україні»

1 31.03 31 березня 2023 року

31 березня 2023 року для студентів 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка у межах викладання навчальної дисципліни «Громадянська та історична освіта: методика навчання освітньої галузі «Громадянська та історична освіта»» (викладач: Наталія Вишнівська) відбулася гостьова онлайн-лекція Любові Канішевської з теми «Тенденції розвитку громадянської та історичної освіти в Україні».

Онлайн-лекцію провели:

- лектор, який викладає навчальну дисципліну «Громадянська та історична освіта: методика навчання освітньої галузі «Громадянська та історична освіта»», – Наталія Вишнівська, старший викладач кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук;

- гостьовий лектор – Любов Канішевська, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту проблем виховання НАПН України, доктор педагогічних наук, професор.

На онлайн-лекції обговорювалися питання розвитку громадянської освіти в Україні, зокрема: державні підходи до громадянської та історичної освіти; громадянська освіта та виховання учнівської молоді, формування у здобувачів освіти національної свідомості в умовах воєнного часу; шляхи реалізації громадянської освіти через створення демократичного освітнього середовища.

Дякуємо Любові Канішевській за змістовну та цікаву лекцію, можливість познайомитися з науковим підходом до реалізації громадянської освіти в Україні.