740clone_1614247104794

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук, доцент

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

•  Викладає навчальні дисципліни «Педагогіка»,  «Загальна педагогіка», «Методика виховної роботи» для студентів першого бакалаврського рівня різних спеціальностей, навчальні дисципліни «Педагогіка і психологія вищої школи: Педагогіка»,  «Педагогічна інноватика» (змістовий модуль «ІКТ в освіті») для студентів другого магістерського рівня різних спеціальностей. Маргарита Валентинівна є куратором груп ПВШм 1-20-1.4д, ПВШм 1-20-1.4з та ПВШм 1-21-1.4д, а також відповідальним секретарем наукового фахового видання Педагогічного інституту «Педагогічна освіта: теорія і практика. Психологія. Педагогіка».

Біографія

• У 1996 році закінчила Луганський педагогічний інститут імені Тараса Шевченка Східноукраїнського університету і здобула кваліфікацію «вчитель початкових класів». У 2006 році закінчила  Київський університет імені Бориса Грінченка і здобула кваліфікацію «вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури». Кандидат педагогічних наук зі спеціальності  13.00.02 – теорія та методика викладання (українська мова).
  • У грудні 2003 року стала переможцем районного туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» в номінації «Вчитель початкових класів» Голосіївського району м. Києва.
  • У травні 2004 року – нагороджено Орденом «Усмішка» Міжнародної капітули в країні Польща.
  • Працює в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка з вересня 2014 року
  • У вересні 2016 року нагороджена Подякою ректора Київського університету імені Бориса Грінченка за активну наукову роботу зі студентами, науково-методичний супровід фахового журналу «Педагогічна освіта: теорія і практика. Психологія. Педагогіка».
  • З вересня 2017 року й донині є координатором Всеукраїнського проєкту студентської ініціативи «Дитяча усмішка», спрямованого на актуалізацію літературної спадщини В.О. Сухомлинського.
  • Досвід роботи 25 років , з них 7 років  –  досвід роботи у ЗВО.

Професійний і науковий інтерес

• теоретико-методологічні основи інтеграції інформаційно-комунікаційної педагогіки в освітній простір;
  • інформаційно-комунікаційні технології в освіті в умовах діджиталізації суспільства;
  • модернізація організаційних форм навчання у ЗВО;
  • педагогіка партнерства;
  • розвиток емоційного інтелекту педагога в процесі е-навчання.

Авторка 80 наукових та науково-методичних публікацій, з-поміж них: статті у наукових фахових виданнях та міжнародних наукометричних базах даних Scopus, Web of Science. Співаторка розділів у вітчизняних та зарубіжних монографіях.

Професійне кредо: «Кожен Педагог – завжди вчитель, але не кожен вчитель – завжди Педагог!».