734clone_ Михалюк

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• «Педагогіка», «Психолого-педагогічні студії», «Методика виховної роботи», «Педагогіка і психологія вищої школи: Педагогіка».

Біографія

Закінчила Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Музика» та здобула кваліфікацію викладача музичного інструменту, вчителя музики. Закінчила аспірантуру Інституту мистецтв Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Захистила кандидатську дисертацію «Формування виконавської культури майбутніх учителів музики засобами українського фортепіанного мистецтва» за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика музичного навчання у спеціалізованій вченій раді Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Нагороджена Подякою Ректора Київського університету імені Бориса Грінченка за активну участь у реалізації освітньої стратегії Університету та відповідальне ставлення до посадових обов’язків.

Стаж науково-педагогічної роботи становить 8 років.

Професійний і науковий інтерес

Коло наукових інтересів: Творчий розвиток майбутніх педагогів у закладах вищої освіти.

Є автором статей у наукових фахових виданнях з актуальних проблем підготовки вчителя, навчально-методичних посібників для студентів вищих педагогічних закладів освіти.