Практика магістрантів

У період із 07.09 по 02.10.2015 року відбулася асистентська практика студентів-магістрантів спеціальності «Дошкільна освіта» заочної форми навчання (керівник практики: Іванюк Г.І., доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та психології).

Студенти ознайомитись із організацією освітнього процесу у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації, завданнями, напрямами та змістом роботи кафедри педагогіки та психології, функціональними обов’язками завідувача і викладачів.

Відповідно до завдань програми асистентської практики студенти проектували та проводили лекційні, семінарські, практичні заняття із педагогічних та психологічних навчальних дисциплін.

Взяли участь у майстер-класах та інших заходах, що проводилися кафедрою педагогіки та психології.

Результати проходження практики магістранти презентували під час звітної конференції.

Практика_магістри

У період із 09.03 по 05.04. 2015 року відбулась науково-дослідна практика студентів-магістрантів спеціальності «Дошкільна освіта» заочної форми навчання (керівники практики: Іванюк Г.І., доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки і психології, Музика О.О., канд. психологічних наук, доцент). Відповідно до завдань програми науково-дослідної практики студенти мали можливість ознайомитися із завданнями та напрямами наукової роботи кафедри педагогіки і психології Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка; науковою темою, за якою працює професорсько-викладацький склад кафедри; науковими здобутками провідних науковців у галузі педагогіки та психології.

У перебігу практики студенти мали можливість ознайомитися із структурою, завданнями, напрямами та змістом роботи Інституту психології імені Г. Костюка, Інституту проблем виховання, Інституту обдарованої дитини НАПН України. Взяли участь у тренінгах та майстер-класах, що проводилися лабораторією психології дошкільника Інститут психології НАПН України.

За результатами проходження практики студентами було підготовлено тези за темами магістерських досліджень.

1  2
 4f  6