Психолого-педагогічний супровід діяльності освітніх інституцій м. Києва

У межах партнерського проекту   16 грудня 2014 року відбулася презентація  програми  сімейного клубу «Авант» (науковий консультант: Іванюк Г.І., доктор педагог. наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка;  укладачі: Венгловська О.А., канд. педагог. наук, ст. викладач кафедри педагогіки Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, Куземко Л.В., канд. педагог. наук, ст. викладач кафедри педагогіки Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, Дем'яненко В.І., ст. викладач кафедри педагогіки Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, Січкар А.Д., ст. викладач кафедри педагогіки Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Програму сімейного клубу «Авант» обговорено і затверджено на засіданні кафедри педагогіки і психології Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка (протокол № 5 від 03.12.2014 р.).

Авант