Звітна конференція навчальної практики

Кафедра педагогіки і психології спрямовує діяльність на практичну складову професійної підготовки вчителя, що відображено в робочих навчальних програмах практик усіх видів. Студенти напряму підготовки "Початкова освіта" виявили готовність до реалізації завдань практик. Про це засвідчили проведені уроки, вміння організувати та забезпечити сприятливе психолого-педагогічне середовище життєтворчості учнів.

8.09.2014 року відбулася звітна конференція навчальної практики студентів напряму підготовки «Початкова освіта» (керівники практики: Гріньова О.М., к.псих.наук, доцент; Музика О.О., к.псих.наук, доцент; Голота Н.М., к.пед.наук, доцент; Дем’яненко В.І., ст. викладач; Метелюк В.І., ст. викладач; Карнаухова А.В., викладач; Новик І.М., викладач; Теплюк А.А., викладач).

praktika 8.09 1
praktika 8.09 2