Науковий супровід методичної роботи вихователів ДНЗ

Співпраця з дошкільними навчальними закладами м. Києва

Кафедра педагогіки і психології здійснює науковий супровід освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах

25 лютого 2015 року у роботі методоб'єднання вихователів молодших груп з теми «Виплітання віночка родинних цінностей – запорука формування громадянина міцної України», що відбулося на базі ДНЗ №148 Дарницького району м. Києва, взяла участь старший викладач кафедри Дем'яненко Валентина Іванівна. Учасники обмінялися думками щодо вдосконалення підходів до виховання у дітей дошкільного віку любові до Батьківщини.

Методоб'єднання

12.13.2013

11 листопада 2014 року на базі ДНЗ №634 Дарницького району м.Києва відбулося методоб'єднання вихователів молодштх груп з проблеми патріотичного виховання. Старший викладач кафедри педагогіки і психології Дем'яненко Валентина Іванівна виступила з науковою доповіддю щодо особливостей теорії та практики патріотичного виховання дошкільників в сучасних умовах.

13 грудня 2013 року на базі дошкільного навчального закладу № 147 відбулося методичне об'єднання вихователів молодших груп дошкільних навчальних закладів Дарницького району м. Києва. До участі була запрошена старший викладач кафедри педагогіки Дем'яненко Валентина Іванівна, яка виступила з доповіддю на тему: "Дидактична гра як засіб формування пізнавальних умінь та навичок дітей молодшого дошкільного віку".