Квест до 145 річниці відкриття педагогічних курсів удосконалення вчителів початкових народних училищ Київського навчального округу

3 copy copy copy   20 травня 2019 року

20 травня 2019 року відбулася наукова сесія історико-педагогічних студій кафедри педагогіки та психології, присвячена 145-річчю відкриттю педагогічних курсів удосконалення вчителів початкових народних училищ Київського навчального округу. З цих курсів розпочалася історія Київського університету імені Бориса Грінченка.

Активними учасниками квесту були студенти першого курсу спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта».

Для виконання етапів квесту учасникам необхідно було пройти вісім станцій, на яких передбачалися різнопланові питання і завдання пошукового характеру щодо історії становлення та функціонування педагогічних курсів удосконалення вчителів початкових народних училищ Київського навчального округу.

Команди успішно пройшли всі етапи квесту, показавши високі результати.

Щиро дякуємо усім учасникам квесту та бажаємо подальших наукових звершень!

Модератори квесту:

Січкар А.Д., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та психології

Дем’яненко В.І., викладач кафедри педагогіки та психології

Матюшинець Я.В., викладач кафедри педагогіки та психології