«Професійне SELFIE»

07 12 2017 seminar07 грудня 2017 року

07 грудня 2017 року з нагоди Дня університету проведено майстер-клас «Професійне SELFIE».

Мета заходу: сприяти професійному самовизначенню та  самоствердженню педагогів та студентів Київського університету імені Бориса Грінченка. У процесі заходу учасники лінійки майстер-класів мали змогу здійснити самодіагностику особистісних якостей за допомогою різних експрес-методик. Присутні з’ясували власні особистісні та професійні якості та ідентифікували себе  відповідно до комплексної характеристики педагога: «Хто Я? – Лідер, Фасилітатор, Дослідник, чи Фахівець майбутнього».

За результатами «Професійного SELFIE» створено  колективний портрет що засвідчує багатогранність образу педагога-грінченківця.

Модератори майстер-класу – викладачі кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту: Антипін Є.Б., канд. педагог. наук, ст. викладач; Венгловська О.А., канд.педагог.наук, доцент; Куземко Л.В., канд. педагог. наук, доцент.