Навчання в Національному музеї медицини України Розширюємо освітній простір Університету

10 10 2017 museum 510 жовтня 2017 року

10 жовтня  та 12 жовтня 2017 року в Національному музеї медицини України проведено практичні заняття з дисципліни «Анатомія і фізіологія дитини»  (Мойсак О.Д., старший викладач кафедри педагогіки та психології) зі студентами першого курсу  спеціальностей «Дошкільна освіта» і «Початкова освіта» (перший освітній рівень (бакалавр)).\

Майбутні педагоги мали змогу ознайомитися з особливостями розвитку медицини в Україні з стародавніх часів до наших днів, глибше усвідомили історичні факти та події в українській медицині та вклад відомих вчених і лікарів у її розвиток (Пирогов М.І., Грандо О.А. та ін.)   Науково-методичні і документальні матеріали,  експонати у комплексі з архітектурними, художньо-технічними і аудіовізуальними засобами сприяли виробленню у майбутніх педагогів стійкої мотивації до збереження власного здоров’я та здоров’я дітей, про що свідчать відгуки  студентів під час рефлексії.