Тренінг «Самопізнання: таємниці мого внутрішнього «Я»»

10 10 2017 training10 жовтня 2017 року

10 жовтня 2017 року у центрі самопізнання і саморозвитку Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка проведено тренінг зі студентами першого курсу з теми «Самопізнання: таємниці мого внутрішнього «Я».
Мета тренінгу – з’ясування та усвідомлення першокурсниками свого психологічного стану, нової соціальної ролі – студента. У процесі тренінгової роботи учасники мали змогу краще пізнати своє внутрішнє «Я». За допомогою технік арт-терапії, гештальт-терапії та психоаналізу відбулось усвідомлення власної індивідуальності, неповторності, несхожості на інших, розвитку здатності до розуміння світу та саморегуляції.
Модератор тренінгу – Анна Пасічник, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту.
Учасники тренінгу висловили свої побажання щодо наступних тренінгових занять. Дякуємо їм за активність! Чекаємо на нові зустрічі!