ОСВІТНІЙ ФОРУМ «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА – 2017-2018 Н.Р. СТАРТ ЧИ ПРОДОВЖЕННЯ ПОСТУПУ»

08 22 2017 traning22 серпня 2017 року

22 серпня 2017 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулась серпнева конференція педагогічних працівників Києва «Нова українська школа – 2017-2018 н.р. Старт чи продовження поступу». У перебігу конференції кафедрою педагогіки та психології Педагогічного інституту було проведено педагогічну дискусію «Класно-урочна система в контексті розбудови української школи» (Модератори дискусії: Іванюк Г.І., доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри; Венгловська О.А., кандидат педагогічних наук, доцент; Голота Н.М., кандидат педагогічних наук, доцент; Куземко Л.В., кандидат педагогічних наук, доцент; Новик І.М., кандидат педагогічних наук, старший викладач).

Керівники та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва долучились до обговорення стратегічних питань реформування шкільної освіти. У руслі актуальних проблем, вирішення яких вимагає залучення творчої думки кожного педагога, удосконалення освітнього процесу, зокрема: класно-урочної системи в контексті розбудови нової української школи.

Учасники дискусії висловили особисті міркування щодо актуалізації шляхів модернізації класно-урочної системи й розбудови інноваційних особистісно зорієнтованих систем освіти у новій українській школі.