Звітна конференція з проходження навчальної (пропедевтичної) практики

03 23 2017 holovna22 березня 2017 року

22 березня 2017 року відбулась звітна конференція з проходження навчальної (пропедевтичної) практики студентами 2-го курсу денної форми навчання напряму підготовки «Початкова освіта». Керівниками практики від кафедри педагогіки та психології були: Г. О. Васьківська, Н. М. Голота, О. А. Венгловська, В. І. Дем’яненко, І. М. Новик, Є. Б. Антипін, А. В. Карнаухова.

У перебігу конференції студенти презентували результати виконання завдань з педагогіки та психології; ділилися враженнями про особливості проходження ними практики та власними досягненнями, а також висловлювали пропозиції та побажання щодо її удосконалення.

Учасники конференції були одностайними у висловлюванні думок про те, що такий вид практики сприяв формуванню їхньої професійної компетентності, зокрема: умінню здійснювати дидактичний аналіз уроків та самоаналіз виховних заходів, а також діагностувати особистісний розвиток молодших школярів.