Практична підготовка майбутнього вчителя початкової школи

1 zvitna konf 26 12 201626 грудня 2016 року

Майбутнє сім’ї, суспільства залежить від вихованості й навченості тих, хто сьогодні робить перші кроки на своєму шкільному шляху. Професійна підготовка майбутнього вчителя початкової школи містить як фундаментальну, так і  практичну складову. Тому значна увага приділяється психолого-педагогічній практиці. Під час цієї практики студенти вчаться пізнавати дитину й вибудовувати для неї розвивальне середовище.

26.12.2016 р. у роботі круглого столу, за підсумками психолого-педагогічної практики брали участь студенти заочної форми навчання, спеціальності «Початкова освіта», методист відділу практики Мажуга Вілора Дмитрівна, керівник практики  - Іванюк Ганна Іванівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту КУ імені Бориса Грінченка.